- Odwiedziny: 4432820
- Do końca roku: 200 dni
- Do wakacji: 12 dni
Szkoła Podstawowa w Siedliskach-Bogusz
-
Statystyki
Sukcesy uczniów SP Siedliska-Bogusz w zawodach lekkoatletycznych
W dniach 6 i 7 maja 2026 roku na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brzostku odbyły się gminne zawody w trójboju i czwórboju lekkoatletycznym. W sportowej rywalizacji bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Siedliskach-Bogusz, osiągając wysokie wyniki zarówno drużynowo, jak i indywidualnie.
Podczas zawodów trójboju lekkoatletycznego drużyna dziewcząt naszej szkół zdobyła III miejsce w klasyfikacji generalnej szkół.
Zawodniczki rywalizowały w biegu na 60 metrów, skoku w dal oraz rzucie piłeczką palantową.
Na szczególne wyróżnienie zasłużyła:
- Piękoś Julia – II miejsce w skoku w dal.
W zawodach trójboju chłopców reprezentanci naszej szkoły zajęli IV miejsce drużynowo.
Kolejnego dnia rozegrano zawody w czwórboju lekkoatletycznym. Uczniowie rywalizowali w biegu na 60 metrów, skoku w dal, rzucie piłeczką palantową oraz biegu długim. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt, która zajęła II miejsce w klasyfikacji generalnej.
Na szczególne wyróżnienie zasłużyły:
- Popiela Elisa – III miejsce w biegu na 60m
- Jędrzejczyk Maja – III miejsce w skoku w dal, III miejsce w biegu na 600m.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom osiągniętych wyników oraz dziękujemy za godne reprezentowanie Szkoły Podstawowej w Siedliskach-Bogusz.
Życzymy dalszych sukcesów sportowych w kolejnych zawodach.