Szkoła Podstawowa w Siedliskach-Bogusz


  • Statystyki

    • Odwiedziny: 4432820
    • Do końca roku: 200 dni
    • Do wakacji: 12 dni

  • Kartka z kalendarza

Sukcesy uczniów SP Siedliska-Bogusz w zawodach lekkoatletycznych

W dniach 6 i 7 maja 2026 roku na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brzostku odbyły się gminne zawody w trójboju i czwórboju lekkoatletycznym. W sportowej rywalizacji bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Siedliskach-Bogusz, osiągając wysokie wyniki zarówno drużynowo, jak i indywidualnie.

Podczas zawodów trójboju lekkoatletycznego  drużyna dziewcząt naszej szkół zdobyła III miejsce w klasyfikacji generalnej szkół.

            Zawodniczki rywalizowały w biegu na 60 metrów, skoku w dal oraz rzucie piłeczką palantową.

Na szczególne wyróżnienie zasłużyła: 

- Piękoś JuliaII miejsce w skoku w dal.

W zawodach trójboju chłopców reprezentanci naszej szkoły zajęli IV miejsce drużynowo.

 

Kolejnego dnia rozegrano zawody w czwórboju lekkoatletycznym. Uczniowie rywalizowali w biegu na 60 metrów, skoku w dal, rzucie piłeczką palantową oraz biegu długim. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt, która zajęła II miejsce w klasyfikacji generalnej.

Na szczególne wyróżnienie zasłużyły:

- Popiela Elisa  – III miejsce w biegu na 60m

- Jędrzejczyk MajaIII miejsce w skoku w dal, III miejsce w biegu na 600m.

 

Gratulujemy wszystkim zawodnikom osiągniętych wyników oraz dziękujemy za godne reprezentowanie Szkoły Podstawowej w Siedliskach-Bogusz.

Życzymy dalszych sukcesów sportowych w kolejnych zawodach.

403 Forbidden

Forbidden

You don't have permission to access this resource.