Szkoła Podstawowa w Siedliskach-Bogusz

Klasy - I - III

Materiały dla klasy I SP

Ćwiczenie 1

Ćwiczenie 2

Opis i rozwiązanie ćwiczenia 1

Opis i rozwiązanie ćwiczenia 2

Uwaga! Wszystkie ćwiczenia dla klasy I - są dla uczniów, którzy mają możliwość wykonania ich w domu. Niezbędne warunki to: posiadanie komputera z dostępem do internetu,  edytor tekstu Word lub np. bezpłatny Apache OpenOffice Writer - do pobrania tutaj:    https://www.openoffice.org/pl/

 

Jeśli z jakiegoś powodu uczeń nie wykona ćwiczeń np. (brak dostępu do internetu, braku komputera - uczeń będzie miał szansę wykonać ćwiczenie po powrocie do szkoły. Wszystkie ćwiczenia proszę traktować jako pomoc w nauczaniu informatyki. Rodziców proszę, aby pomogli dzieciom, jeśli mają warunki do wykonania ćwiczeń to powinni je wykonać, jeśli nie to damy radę później. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia!


  Materiały dla klasy II SP

 Ćwiczenie 1

Ćwiczenie 2

Ćwiczenie 3

 Wzór ćwiczenie 1

Wzór ćwiczenie 2

Wzór ćwiczenie 3

Uwaga! Wszystkie ćwiczenia dla klasy II- są dla uczniów, którzy mają możliwość wykonania ich w domu. Niezbędne warunki to: posiadanie komputera z dostępem do internetu,  edytor tekstu np. Word lub bezpłatny Apache OpenOffice Writer  do pobrania tutaj:    https://www.openoffice.org/pl/

Jeśli z jakiegoś powodu uczeń nie wykona ćwiczeń np. (brak dostępu do internetu, braku komputera - uczeń będzie miał szansę wykonać ćwiczenie po powrocie do szkoły. Wszystkie ćwiczenia proszę traktować jako pomoc w nauczaniu informatyki. Rodziców proszę, aby pomogli dzieciom, jeśli mają warunki do wykonania ćwiczeń to powinni je wykonać, jeśli nie to damy radę później :). Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia!


 Materiały dla klasy III SP

Ćwiczenie 1

Ćwiczenie 2

Ćwiczenie 3

Uwaga! Wszystkie ćwiczenia dla klasy III należy wykonać i zapisać na pendrive. Jeśli z jakiegoś powodu uczeń nie wykona ćwiczeń np. (brak dostępu do internetu, braku komputera - uczeń będzie miał szansę wykonać ćwiczenie po powrocie do szkoły. Wszystkie ćwiczenia proszę traktować jako pomoc w nauczaniu informatyki. Rodziców proszę, aby pomogli dzieciom, jeśli mają warunki do wykonania ćwiczeń powinni je wykonać. Pozdrawiam i zyczę dużo zdrowia!