Szkoła Podstawowa w Siedliskach-Bogusz

II miejsce w trójboju lekkoatletycznym

    23 maja uczniowie klas IV i V wzięli udział w Gminnym Zawodach w trójboju lekkoatletycznym w kategorii rocznik 2010 i młodsi. Zawody odbywały się na obiekcie Gminnego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Brzostku. W zawodach uczestniczyli przedstawiciele siedmiu szkół z gminy Brzostek. W skład trójboju lekkoatletycznego wchodziły następujące konkurencje: bieg na dystansie 60m, skok w dal oraz rzut piłeczką palantową.

Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta z klasy IV w składzie:

Eliza Markiewicz, Julia Prokuska, Wiktoria Rachwał, Julia Wołowiec oraz Patrycja Misielak.

Dziewczęta walczyły dzielnie z dużą determinacją, a efektem było zdobycie V miejsca drużynowego. Jest to dobry wynik ponieważ dziewczyny reprezentowały najmłodszą grupę wiekową. W przyszłym roku będą mogły wziąć udział w tych samych zawodach, a bogatsze o doświadczenia, będą mogły śmiało walczyć o miejsce na podium czego serdecznie im życzymy.

Drużynę chłopców reprezentowali uczniowie z klasy V w składzie:

Piotr Jędrzejczyk, Gabriel Wadas, Filip Pietrzycki, Wojciech Szela i Bartosz Kalina.

Na uwagę zasługuje indywidualne 3 miejsce Filipa Pietrzyckiego, który tym razem był motorem całej drużyny. Chłopaki po zaciętej walce zajęli II miejsce ustępując tylko drużynie z Brzostku. Gratulujemy wysokiego wyniku chłopakom i czekamy na sukcesy innych naszych zawodników, bo już wkrótce kolejne zawody.